Dlaczego nie opanowałeś jeszcze języka? Być może tylko słuchałeś, a nie widziałeś słówek. Być może analizowałeś czasy i gramatykę. Być może lektor mówił zbyt szybko. Nasze kursy wychodzą naprzeciw osobom, które z tych czy innych względów zawiodły się na innych metodach nauczania.

Słówka i zwroty otrzymujesz także w formie przypomnień na komórkę czy tablet (android)

Języki obce - angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, hiszpański. Kursy multimedialne, Audio Kursy, słówka, testy, gramatyka, idiomy. Przygotowanie do Test of English as a Foreign Language (TOEFL); Test of English for International Communication (TOEIC) – co najmniej 700 pkt; Test de Français International (TFI) – co najmniej 605 pkt

Kurs zawiera 700 słów i zwrotów przygotowujących do Test of English for International Communication (TOEIC) na poziomie 700 pkt.

Kurs metodą Speed Rapid EnglishTM. Polega na analizie wzrokowej i słuchowej  zdań i zwrotów, bez analizy gramatyki. Metoda wzorowana na doświadczeniu niektórych misjonarzy, którzy uczyli się gotowych zdań i zwrotów. Metoda dedykowana osobom, które zawiodły się na innych stylach nauki języka, dysgrafikom oraz innym mającym trudności w opanowaniu języka. Kurs angażuje 2 zmysły: wzrok i słuch: wyrazy odtwarzane są dopiero po najechaniu kursorem, nie istnieje zatem niebezpieczeństwo, że powtarzacie bezmyślnie za lektorem, który mówi za szybko czy nie zrozumiale.