Programy rachunkowe, Programy przetwarzające dane, Edytory tekstu, MS Office, Webmaster w tym tworzenie stron www, Administrator baz danych, Projektowanie systemów komputerowych, Języki programowania, Grafika komputerowa,

W tym poradniku znajdziesz podstawowe informacje o tym, jak rozpocząć pracę na platformie zdalnego nauczania oraz warunki korzystania z technik komunikacyjnych. Klucz dostępu: moodle

Kurs komputerowy pozwala na zdobycie umiejętności posługiwania się technologią komputerową i informacyjną. Celem kursu jest przygotowanie do pracy z komputerem w biurze lub recepcji. 

160 godziny kurs dla osób zainteresowanych grafiką prezentacyjną, wektorową oraz rastrową oraz projektowaniem stron WWW. Celem kursu jest sprawna obsługa aplikacji na poziomie średnio zaawansowanym, moduł grafiki wektorowej, moduł grafiki rastrowej( w CorelDraw) tworzenie stron, animacji i aplikacji internetowych.

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w firmach usługowych zajmujących się projektowaniem stron internetowych, studiach graficznych, filmowych, drukarniach lub świadczyć usługi na zlecenie.

Gratis: 382 szablony  stron WWW, 400 czcionek.

Hasło do kursu: pulawy2011